title-ecclesia

Запрошення для сестер на формаційну зустріч

15966

Дорогі Сестри

Крокуючи за Ісусом дорогою євангельських рад, в кожному періоді життя не раз стаєте перед питанням: чого Бог хоче від мене саме тепер, в цій ситуації? Щоб краще пізнавати Ісуса, більше Його любити та відданіше Йому служити,   є потреба духовної віднови. Також Церква заохочує сестер відповідати на вимоги часу. Кожне людське серце, а особливо серце богопосвяченої особи прагне глибокого з’єднання з Серцем свого Возлюбленого.

Щоб краще відповідати своєму покликанню, необхідна постійна формація особи. З цією метою запрошуємо кожну сестру нашої Дієцезії на формаційну зустріч, яка відбудеться 5 грудня 2017 р. в приміщенні Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, по вул. Тюльпановій, 1. Початок о 10.00.

Цю зустріч буде проводити єпископ Віталій Кривицький SDB, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії. Ви зможете почути, чого єпископ сьогодні очікує від Вас, та повідомити, чого очікуєте Ви від єпископа, а також поділитися досвідом богопосвяченого життя, своїми радощами, успіхами та труднощами з іншими сестрами.

Про свою присутність прошу повідомити курію до 20 листопада 2017 р. по телефону 0979372456 або написати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

О. Віталій Безшкурий

Канцлер Курії

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino