title-ecclesia

Запрошення на ІІ Всеукраїнську зустріч душпастирства родин

plakat_-II_Wseukr.Zustricz_DR_-_2017Запрошуємо  Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській зустрічі душпастирства родин.тЦя зустріч називається «Надія для подружжя у кризі»

Її тема і гасло постали з заклику Святішого Отця Франциска до особливої турботи про слабких і потребуючих: «Церква має уважно та з турботою супроводжувати своїх найслабших дітей, що страждають через зранену та загублену любов, повертаючи надію та уповання, як світло портового маяка чи смолоскип серед народу, щоб освітити тих, хто втратив напрямок або перебуває в самому вихорі бурі» (Amoris laetitia 291).

ІІ Всеукраїнська зустріч призначена на допомогу тим, хто сам надає допомогу: всім, задіяним у служіння подружжям та сім’ям і відбудеться 17-19 листопада 2017 р., Львів-Брюховичі

Значну частину часу буде присвячено Спільноті подружжів у кризі «СИХАР», яка вперше в Україні поділиться цінним досвідом: як її члени прямують до оздоровлення сакраментального подружжя, також і в ситуаціях по‑людськи безнадійних (наприклад, коли один із подружжя відходить). Віра в Христа, взаємна підтримка у спільноті, праця над собою дають їм досвід того, що кожне сакраментальне подружжя можна врятувати. Другим головним доповідачем буде Ґжегож Ґурни, польський журналіст, публіцист, один із засновників та головний редактор часопису католицької інтелігенції «Фронда» Він одружений і батько шістьох дітей, багато років займається темою сім’ї та загроз для неї в сучасному світі.

Хочемо разом задуматися над причинами подружніх криз, а також над тим, яким чином ми, як спільнота Церкви, можемо допомагати таким подружжям долати труднощі й бути вірними шлюбним обітницям.

Як підтримувати людей, як нести надію тим, кого зрадили, покинули? Що ми можемо робити у своїх парафіях, аби запобігати розлученням? Зустріч матиме практичний характер. Окрім спільної молитви та тематичних конференцій, передбачено час на свідчення, майстер-клас, спілкування, ділення досвідом.

У неділю 19 листопада Всеукраїнську зустріч ДР закінчить відкритий круглий стіл «Практичні аспекти допомоги подружжю та сім’ї у кризі», на який запрошуються всі бажаючі

Учасниками зустрічі можуть бути священики, богопосвячені особи та миряни (подружжя й самотні особи), які вже задіяні у роботу з сімями, нареченими або ж відчувають покликання до такого служіння в своїх парафіях, спільнотах. Просимо Вас заохотити до участі відповідальних за душпастирство родин у Вашій  єпархії

Початок — у п’ятницю о 18.00 (реєстрація з 16.00), закінчення — в неділю о 14.00

Сердечно запрошуємо

Віддані  у Христі

С молитвою

+ Радослав Змітрович ОМІ, Голова Комісії у справах сім’ї Конференції єпископату України

о. Роман Лаба OSPPE, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ єпископів України

 

Зголошуватись: до 30 жовтня 2017 р. Потрібно заповнити анкету в інтернеті або зв’язатися з п. Вікторією за е-майлом: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по тел. +38 (050) 313‑85‑72, +38 (068) 572‑28‑05.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino