title-ecclesia

Запрошення на курс-реколекції на тему релігійного в’язничного служіння

479768_gn19s22a_34

Сердечно запрошую на реколекції і курс на тему в’язничного релігійного  служіння, що має відбутися 19 по 22 вересня 2016 у Білій Церкві. Служіння для ув’язнених добре вписується у Рік Милосердя.  Папа Франциск зараховує в’язнів до тих убогих, котрі мають першочергове право на зустріч із визволяючою силою Доброї Навини, і завжди перебувають у серці пастирів Церкви.

  Заохочую вас огорнути своїм пастирським баченням в’язничні установи, які є поруч, і побачити, як не один ув’язнений «за допомогою Божої благодаті може стати святим» (св. Йоан  Павло, до в’язнів у Плоцьку, 1991).

У Році Божого Милосердя двері в’язничних камер, коли переходять ними з вірою для отримання Божої благодаті у Таїнствах, стають дверима ювілейного відпусту, Дверима Милосердя, як у катедрах і санктуаріях. Головна умова для цього – готовність прийняття зцілюючої благодаттю. Тож бажаю, щоб в’язничні служителі могли усім в цьому допомогти.

О. Григорій Драус 

Головний в’язничний капелан Римо-Католицькій Цервки в Україні

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Курс призначений для священиків, монахів, монахинь, семінаристів, мирян: катехетів, аніматорів, волонтерів, котрі проводять або є зацікавлені в’язничним служінням. Всі ті, які ще не відвідували в’язниці але думають про таке служіння є в особливий спосіб запрошеними.


 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino