title-ecclesia

Всесвітній День Богопосвяченого Життя

2 лютого у Римсько-Католицькій Церкві відзначається Всесвітній День Богопосвячених Осіб. З цієї нагоди у головних храмах нашої дієцезії відбудеться зустріч на яку сердечно запрошуємо монахинь та монахів.

2 лютого 2010 року у храмі св. Олександра в м Києві під головуванням єпископа-помічника Станіслава Широкорадюка о 10 год. відбудеться урочиста Свята Меса на яку сердечно запрошуємо всіх сестер-монахинь та братів на спільну молитву за дар богопосвяченого життя. Під час святої літургії богопосвячена особи відновлять свої чернечі обіти.

Натомість 3 лютого 2010 року у кафедральному храмі св. Софії в м. Житомирі також відбудеться спільна молитва разом з богопосвяченими особами під головуванням єпископа-ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Яна Пурвінського.

У Житомирі зустріч розпочнеться об 11 год. спільною адорацією перед Пресвятими Дарами, а о 12 год. відбудеться урочиста Свята Меса. Зустріч закінчиться святковим обідом. Сердечно просимо, щоб повідомити про свою присутність о. Павла Гусаківського за номером тел. 067 5097782 або 0412 47-49-28

До зустрічі в Києві або у Житомирі

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino