title-ecclesia

Облучини семінаристів у Ворзелі

8 грудня у Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі (Київська обл.) свої сутани урочисто одягнули п’ятеро студентів.

Цьогорічне свято Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії для студентів ворзельської семінарії за традицією стало днем облучин. Наприкінець урочистої Святої Меси семінаристи Віктор Погребной, Павло Білошицький, Вадим Русаловський, Владислав Журавський та Віталій Квапіш вперше одягнули свої сутани. У своєму пастирському повчанні єпископ Ян Пурвінський нагадав, що латинська назва сутани, reverenda, означає належність реверенції, тобто поваги для тієї особи, яка в неї вбрана, а сам чорний колір цього вбрання є символом смирення та покути. Тож єпископ Ян заохотив семінаристів і присутніх на урочистості священиків носити сутану з тим аби бути знаком і прикладом поваги, покути і смирення для оточуючих.

Під час Святої Меси єпископ також покликав до служіння лекторів 2 інших семінаристів: Віталія Потемковського та Альберта Гаспаряна.

9 грудня у Ворзелі розпочинаються 3-денні адвентові реколекції, тож семінаристи просять всіх про духовну підтримку і солідарність.


Семінарист Юра Сема

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino