title-ecclesia

Важливий етап будівництва храму на Позняках у Києві

У липні 2004 р. розпочалось будівництво парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Києві. Згідно з проектом, над озером, що при вул. Срібнокільській на Позняках, постає єдиний будинок, в центрі якого буде храм. на трьох поверхах з боків храму - катехетичні зали, парафіяльна канцелярія, благодійна їдальня для бідних та житлові приміщення для священиків.

Будівництво проводиться з пожертв парафіян, а також індивідуальних спонсорів чи організацій. Вдалося вже поставити стіни будинку разом з перекриттями поверхів, дах на   його лівому крилі, підключення електроенергії, води та каналізації.

Тепер найбільш термінова потреба: накрити храм дахом. Близько року готувалася дуже складна 26-метрова конструкція даху у формі двох пірамід, поставлених навпроти себе та увінчаних великим 7-метровим хрестом. У четвер, 22 жовтня 2009 р. вони стали на своє місце, про що з радістю повідомляє настоятель парафії о.Юзеф Червонка. Попереду ще не менш складне покриття конструкції метало-черепицею та встановлення хреста. Ще декілька років до завершення будівництва, отже, надіємося на Божу допомогу.

 

Текст і фото о. Юзеф Червонка

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino