title-ecclesia

Залишив свою Батьківщину і приїхав в Україну

5 жовтня парафія бл. о. Гонората вітала свого настоятеля о. прелата Амброзія Міцкевича з ювілеєм 40-річчя священицьких свячень. Подячне Урочисте Богослужіння очолив єпископ ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії Ян Пурвінський. У своїй проповіді він коротко окреслив нелегкий шлях, що випав на долю ювіляра на шляху до великого дару священства.

З єпископом ординарієм складали Богу подяку за дар священицьких свячень о. Амброзія  секретар Київсько-Житомирської дієцезії о. Павло Гусаковський і місцевий вікарний священик о. Роман Савицький.

Також в урочистості взяли участь монахині зі згромадження серцянок, сестри зі Згромадження Малих Сестер Ісуса Шарля де Фуко і сестри гоноратки, що працюють в парафії бл. о. Гонората.

Часом отець Амброзій задає пФитання на своїх проповідях: « Чому я приїхав  в Україну? Що змусило мене залишити Батьківщину?». І сам через хвилину відповідає: «Божа любов мене примушує …».

Спостерігаючи за парафіянами, які сьогодні прибули з різних парафій, де, свого часу, доїжджав і зараз доїжджає зі священицьким служінням о. Амброзій, щоб  разом з Ним дякувати за дар покликання, священства і всі ті благодаті, які він отримав протягом цих років, помічаємо, що їх очі наповнені  сльозами вдячності та радості. 40 років тому молодий священик прийшов на Господню ниву, щоб сіяти, а сьогодні бачить  плоди, що вже проросли і далі проростають в його духовних дітях: в молоді і дітях,  людях похилого віку, сім’ях,  священиках і сестрах - монахинях.

Божа любов, яка так палко горить в серці отця, примножуючи славу для Господа, Який покликав, зміцнив і провадить Його, свідчить про прагнення єдності з Ним протягом усього життя!

«Ми усі, мов дзеркало, відкритим обличчям віддзеркалюємо Господню славу й переображуємось в Його Образ, від слави у славу, згідно з діянням Господнього Духа!» /ІІ Кор.3,18/

С. Алєксія Карпусь

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino