title-ecclesia

Таїнство миропомазання у Полянках

4 жовтня в с. Полянки Житомирської обл. в парафії Марії Магдалини понад 100 осіб з м. Баранівки, с. Полянки, с. Цеберки та с. Улянівки прийняли Таїнство Миропомазання, якого уділив єпископ ординарій Ян Пурвінський.

У своїй проповіді єпископ ординарій на прикладі св. Терези від Дитятка Ісус, яка є другою покровителькою парафії, показав, в який спосіб потрібно служити Богові і поширювати любов до Нього, щоб якнайбільше Преосвященство сказав, що «Дух Святий, якого ви сьогодні приймете, дає бажання, своєю божественною силою зміцнює кожну людину і завжди допомагає».

В цей день  невеличка парафія прийняла багато гостей з інших парафій та навколишніх околиць. Були присутні також священики з Житомира, Баранівки, Полонного і Довбиша.

На закінчення Святої Меси єпископ уділив свого благословення для дітей та молоді, присутніх у храмі, заохочував також молитися про покликання до священицтва та чернечого життя. Також відбулася процесія довкола храму, в якій люди прославляли Ісуса в Пресвятій Євхаристії.

Невимовною радістю для всіх був спів чотирирічної прихожанки, яка дуже гарно і радісно заспівала відоме всім нам «Sto lat».

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino