title-ecclesia

П’яте паломництво «Легіону Марії» до Бердичівського Санктуарію

44444

 У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулося П’яте паломництво руху «Легіону Марії». Цього року до Бердичева прибули понад 200 легіонерів з Києва, Житомира, Львова, Кам’янець-Подільського, Чернівців, Броварів, Миколаєва, Чернігова, Бердичева, Новоград-Волинського, Хмельницького та інших міст.  Гостинно у Бердичеві усіх паломників зустріла Президент Коміціуму Легіону Марії Київсько-Житомирської дієцезії у місті Житомирі Емма Підгорчук.

Гаслом цьогорічного паломництвом було «Нарешті Моє Непорочне Серце затріумфує» та було присвячення до 100-річчя об’явлень Матері Божої у Фатімі. Конференцію на цю тему для учасників виголосив отець Лаврентій Жезіцький OSPPE з  Броварів.

22222

Урочисту Службу Божу очолив Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович, а йому співслужили отці з різних парафії, які є відповідальними за «Легіон Марії» у своїх парафіях. Від імені господарів Санктуарія – братів Босих Кармелітів учасників паломництва привітав отець Павло Ферко OCD, заступник настоятеля Бердичівського Санктуарія.

77777

Також під час паломництва відбувся спільний почастунок, зустріч легіонерів на тему «Як Непорочне Серце Марії діє в апостольсько-легіонерській праці», також учасники переглянули фільм по об’явлення Матері Божої у Фатімі, а також помолилися перед чудотворною Іконою Матері Божої Святого Скапулярія молитву про беатифікацію засновника руху Френка Даффа. На завершення бажаючі з рук отця Павла Ферка OCD змогли прийняти шату Марії - Святий Скапулярій.

Максим Железницький

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino