title-ecclesia

Парафіяльне свято Воздвиження Всечесного Хреста у м. Олевськ

IMG_0366

16 вересня у місті Олевськ відзначалося храмове свято -  Воздвиження Всечесного Хреста та освячення Хреста, який було встановлено недавно біля храму. Зведення хрестів у селах, містах стало вже традицією. Ніхто з нас не задумується над історією виникнення хреста.  Він має давню історію.

Встановлення нового Хреста, можливо, не є настільки великою подією для пересічного олевчанина, проте неможливо не помітити його величі. Надто важко передати стан душі, коли просто стоїш та вдивляєшся у височінь….
IMG_0335
IMG_0345

Хвилюючим і урочистим був момент освячення нового Хреста на знак подяки Богу за збереження віри. Освятив Хрест єпископ Луцький Віталій Скомаровський. А потім відбулось Богослужіння, яке також очолив єпископ Віталій.

Кульмінаційним моментом свята стала проповідь єпископа про значення Хреста у житті кожної людини -  віруючої  або невіруючої: на дорозі земного життя кожен з нас має свій хрест. Тягар буває різний, і по - різному ми його несемо. Згадаймо науку Ісуса Христа, котрий нагадує про потребу щоденного несіння Хреста.

IMG_0381

Важливим був і той факт, що розділити радість вшанування Всечесного  Хреста приїхав отець Валерій Вакуленко, який зводив будівлю храму з надією на те, що  католики  утверджуватимуться у вірі. Парафіяни дякували гостям за розділену радість та пізнання науки Всевишнього.

IMG_0400

Просімо Бога, аби сила Хреста Господньго допомагала нести щоденні життєві наші хрести, давала силу боротися зі злом. Нехай Хрест Господній вселяє в нас віру, любов до Небесного Отця.

Юзефа Пекарська

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino