title-ecclesia

Візит єпископа Віталія Кривицького до спільноти дів консекрованих в смт Коцюбинське

SDC12870

7 серпня 2017 р.Б. ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький відвідав із душпастирським візитом спільноту дів консекрованих в смт. Коцюбинське Києво-Святошинського району Київської області. У каплиці дів єпископ очолив Божественну Літургію з нагоди урочистості Бога-Отця. На Святій Месі єпископу спів служили о. Матеуш Адамський та о. Роман Безшкурий.

На проповіді єпископ звернувся до всіх присутніх із щирим глибоким словом про вічну любов Бога-Отця, виявлену в тисячолітній історії Церкви, в її минулому і сьогоденні, у житті народів та в особистому житті кожного. Роздумуючи над євангельським уривком про чудесне нагодування п’яти тисяч чоловіків п’ятьма хлібами і двома рибинами (Мт. 14, 13-21), єпископ Віталій звернув увагу вірних на дивовижну дію Божої благодаті, яка, спів діючи зі скромними людськими зусиллями, сторицею примножує їхні плоди. Саме тому важливо цінувати і розвивати кожен Господній дар, зокрема дар покликання до богопосвяченого (консекрованого) життя.

SDC12875

Цікаво, що спільнота дів консекрованих вже багато років існує в Києві. Час від часу діви збираються на Божественну Літургію в смт. Коцюбинське у каплиці Бога-Отця, яка була освячена у 2015 р.Б. єпископом-ординарієм Петром Мальчуком. Діви консекровані ведуть богопосвячене життя у світі, працюють і навчаються, намагаючись нести усюди, куди провадить їх Господь, світло євангельських чеснот і тепло Божої любові. Хоч і невелика (нараховує всього двох сестер: с. Людмилу і с. Вікторію), київська спільнота дів консекрованих тихо працює на своїй ниві, з надією і вдячністю вдивляючись у життєдайну долоню Того, хто дарує, береже і щедро примножує плоди.

Діви консекровані Людмила й Вікторія з ріднею та гостя Юля Григорчук.
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino