title-ecclesia

Паломництво Житомир - Бердичів

IMG_5435

Вже в 40 раз з Житомира вирушило паломництво до Національного Санктуарію Матері Божої Бердичівської. Все починалось з невеликих груп людей, які йшли (часто таємно) молитись на місці благословенному і вибраному Богом.  В часах Незалежної України паломництво стало організованим і збирало сотні людей. Так було і цього року. Майже 300 людей з різних парафій зранку прибули до храму св. Софії, щоб вирушити в дорогу. Це паломництво було особливим, бо перший раз разом з паломниками йшов єпископ ординарій Київсько–Житомирської дієцезії.                                                                       

З молитви та благословення єпископа Віталія все почалось. Колонна з піснями прослави рушила вулицями Житомира. Ні вітер, ні хмари не злякали людей, які хотіли занести до Матері Божої свої прохання і молитви.

IMG_5454IMG_5439IMG_5481IMG_5503IMG_5513IMG_5544IMG_5583IMG_5620

33 км асфальту,  польових доріг та бездоріжжя, щоб в дорозі свідчити про свою віру та надію на Того, хто знає найпотаємніші потреби сердець. Весь час паломникам товаришували священики, які служили в Таїнстві Сповіді та духовних розмовах. Був час на відпочинок, на спів та ділення. А ввечері в с. Гвоздава їх вже чекали парафіяни, які годину раніше вже виглядали та очікували на спільну Святу Месу, яку очолив єпископ Віталій Кривицький у співслужінні з о. Ярославом Гіжицьким організатором паломництва, о. Кшиштофом Урбанським господарем місця та іншими священиками з Черняхова, Короcтишева, Коростеня.

IMG_5626

Обпечені, змучені, з мозолями на ногах, всі знайшли відпочинок у гостинних парафіян, щоб, як сказав єпископ Віталій «регенерувати свої сили на завтрашній день і повними сил дійти до Матері Божої, яка чекає».

IMG_5628IMG_5676IMG_5685IMG_5597

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino