title-ecclesia

Нова людина - нове життя в Христі

DSC09007

Оаза Молоді з парафії святого Олександра з Києва та з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новограда – Волинського переживала реколекції  І ступеня в селі Ясенівка, Пулинського району.  О. Віталій Квапіш, котрий провадив ці духовні вправи, старався, щоб все було так як прагнув Засновник РухуСвітло – Життя о. Франциск Бляхницький.  

Настанови  Отця молодь сприймала  з увагою  та покорою, а особливо школу молитви. Підчас цих занять наша спільнота  вчилася як  поправно молитися, а також які існують види спілкування з Нашим  Богом.  Все наше зосередження було скеровано на Ісуса Христа, котрого ми приймали на четвертий день оази, як свого Господа і Спасителя. Праця в малих групах з аніматором  допомагала учасникам краще відкриватися на Слово Боже та ділитися своїм духовим свідоцтвом. Великим пережиттям для нашої  спільноти був приїзд нашого  Модератора Країни о. Ярослава Гонсьорка,  разом з ним приїхала пані Тереза Андрущишина з Гвардійська, котра належить до Інституту Непорочної Матері Церкви, якого засновником є  Слуга Божий о. Франциск Бляхницький.  Отець Ярослав перебував з нами три дні.

DSC08641

Отець Модератор керував до нас слово, через яке прагнув передати нам харизму Руху Світло – Життя, але перед усім розвинути  в нас віру, надію та любов до Живого Бога. Пані Тереза підготовила  конференцію на тему «Пошук скарбу», тобто справжньої  любові.  Наш день спільноти на оазових  реколекціях є завжди на Зішестя Святого Духа на тринадцятий день. Так сталося, що 24 червня, коли у нас був День Спільноти, в Києві відбувалася урочиста Служба Божа з консекрацією та інгресом нового єпископа для нашої єпархії, його Преосвященства Віталія Кривицького.  Наша спільнота єдналася духовно з Ясенівки, до нас також приєдналися Родини з Домашньої Церкви і ми цей день переживали в єдності. 

DSC09255

25 червня припадала восьма Річниця смерті о. Леона Квапіша, котрий служив до кінця своїх днів в цих парафіях, в яких ми  перебували. І тому в неділю ми вирушили в паломництво до Пулина (Червоноармійськ), щоб дякувати Богу за такого священика. Отець Леон Квапіш приїзжав до нас в Новоград до парафії Христа Царя Всесвіту, щоб для нашої оазової спільноти проголошувати Добру Новину. Нехай Господь прийме його в своє Царство.  Прекрасно закінчився і останній день оази, о. Віталій Квапіш запросив до нас о. Сергія Кагановича, Неопресвітера,  який відправив для спільноти Святу Месу та уділив Божого благословення. Богу нехай буде подяка за ці благословенні дні, а також для о. Олександра Аніскова Настоятеля парафії, котрий завжди з такою відкритістю  приймає нас до Ясенівки. Амінь.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino