title-ecclesia

Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христових в Житомирі

IMG_3383

Парафіяни з шести житомирських парафій, як одна велика спільнота, зібрались біля храму св. Софії, щоб разом зі своїми священиками та Його Преосвященством єпископом Яном Пурвінським свідчити про свою віру в Живого Бога і відповісти на Його любов. На любов Того, Хто живить нас під виглядом переміненого хліба і вина, на любов Того, Який виходить нам назустріч у подіях буденного житті.

Під час проповіді єпископ Ян в дуже простих, але промовистих словах звертався до всіх присутніх.

IMG_2967IMG_3006

«Той самий Ісус Христос, який народився у Вифлеємі, покликав своїх учнів при Генезаретському озері, той самий Христос, Який ходив по палестинській землі, навчав, чинив чудеса, Який страждав, помер і воскрес і є серед нас в кожному храмі у Святій Євхаристії.

IMG_3037

В святій Літургії ми складаємо Господу Богу подяку за всі Його дари, якими Він нас обдаровує, а також це є наша реальна можливість зустрічі з Господом Богом на землі. Коли в часі консекрації священик указує нам Христове Тіло і Пресвяту Його Кров. Це є також можливість нашого поєднання з Христом приймаючи Його в Пресвятій Євхаристії, де Він приходить до нас щоб укріпити, освятити і вести нас прямою дорогою до Свого Царства, де для кожного з нас Він приготував місце».

IMG_3061IMG_3066IMG_3084

Вийти на вулиці міста - це відвага свідчити про свою віру, і житомиряни показали – що є відважними і вірними Своєму Богові. Після урочистої Меси всі зібрані пройшли Євхаристійною процесією, зупиняючись біля чотирьох стоянь – вівтарів, які були приготовлені окремими парафіями.

IMG_3135IMG_3166IMG_3171IMG_3190IMG_3228IMG_3312

Біля кожного вівтаря було прочитано уривок зі Святого Писання та проголошено коротку проповідь, на закінчення котрої священики уділяли урочистого благословення Пресвятими Дарами на чотири сторони світу – наші домівки і місця праці.

IMG_3365IMG_3378IMG_3412

В цей неспокійний час, коли Україна страждає, кожен присутній особливо виразно і від усього серця співав слова суплікації «Від голоду, війни та вогню, вибав нас, Господи». Від війни... спаси нас, Господи.

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino