title-ecclesia

Відпуст в парафії св. Антонія Падуанського в смт Коцюбинське

DSC_1302

13 червня - особливий день для всіх мешканців та прихожан парафії св. Антонія Падуанського в смт. Коцюбинське, котре розташоване в передмісті столиці м. Києва. Парафія св. Антонія в смт. Коцюбинське утворена 6 вересня 1995 року єпископом Яном Пурвінським, але на сьогоднішній день немає ні храму, ні каплиці, але парафіяни не падають духом, моляться за посередництвом св. Антонія, щоб повстав храм та збираються на Святу Месу кожну неділю в будинку культури, де орендуємо кімнату.

Парафія св. Антонія є молодою, на Святу Месу кожної неділі збирається близько 50 осіб, серед яких є дуже багато дітей та молоді, також перед Святою Месою с. Зофія Паюк проводить катехези для дітей.

DSC_1237DSC_1247

На святкування відпусту в парафії св. Антонія приїхало багато гостей з сусідніх парафій м. Києва. Святу Месу очолив настоятель конкафедрального храму св. Олександра о. Віталій Безшкурий, співслужили отці кармеліти: о. Віталій Козак та о.Марек Громотка, та настоятель о. Роман Безшкурий.

DSC_1315

На святкування був запрошений гурт Gloria, котрий своїм співом прикрасив Святу Месу та на закінчення зробив концерт прослави Господа Бога. Парафіяни з великою радістю запросили всіх до святкового столу та всі разом святкували відпуст парафії Святого Антонія Падуанського.

о. Роман Безшкурий

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino