title-ecclesia

Перше Причастя для дітей в Соборі св. Олександра

IMG_1230-2

Катехетичний рік в київській парафії св. Олександра завершила радісна і урочиста подія: в неділю 21 травня 2017 Р.Б. 31 дитина вперше прийняла до свого серця Ісуса Христа у Пресвятому Причасті. А напередодні, в суботу, 20 травня, вони так само вперше поєднались з Милосердним і Люблячим Богом в Таїнстві Сповіді. Святкові заходи відбувались під час св. Меси о 10.00.

На початку Божої Служби о. Віталій Безшкурий, настоятель парафії, привітав кандидатів до І-го Причастя перед входом до храму, після чого вони спільно в процесії підійшли до пресвітерія. Під час проповіді о. Віталій особливо звернувся до дітей та їхніх батьків, підкресливши ту повноту єдності з Воскреслим Спасителем, котру вони сьогодні переживуть і відчують.
IMG_1090
IMG_1094
IMG_1156

На завершення Літургії Слова, під час Визнання Віри, юні учасники торжества відновили власні хресні обітниці, котрі свого часу склали за них їхні батьки в Таїнстві Святого Хрещення. Також саме діти на початку Євхаристичної Літургії принесли до вівтаря в урочистій процесії свічки, квіти, плоди землі та праці людських рук, а також – хліб, вони і воду, котрі у Євхаристичні Жертві сам Господь перетворив в істинні Тіло і Кров Спасителя.

IMG_1236IMG_1264IMG_1397

На завершення відправ, діти щиро дякували батькам і хрещеним за виховання у вірі Церкви, сестрам-катехеткам і священикам парафії, на чолі з отцем-настоятелем, за допомогу у справі наближення і прийняття Христа у Пресвятому Причасті. В свою чергу, о. Віталій вручив усім юним учасникам торжества пам’ятки сьогоднішньої події та розарії. З огляду на те, що триває Ювілейний Рік 100-річчя Фатімських об’явлень, і пам’ятки, і вервиці були сповнені відповідної символіки на вшанування Пресвятої Богородиці.

Дмитро Парубець

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino