title-ecclesia

Діти Живого Бога

DSC07809

В нашій парафії Христа Царя Всесвіту, в м. Новограді-Волинському в останньому часі відбулись такі події. 14 травня оазова спільнота збільшилась на нових членів. 8 осіб отримало знак Руху Світло - Життя, так звану «фозку», а 15 молодих людей отримало «10 кроків формації Християнської дозрілості».

Засновник Руху Світло-Життя о. Франциск Бляхницький дав назву для кожного кроку, який з нас творить Нову Людину: 1. Ісус Христос, 2. Непорочна, 3. Святий Дух, 4. Церква, 5. Молитва, 6. Слово Боже, 7. Літургія, 8. Свідчення, 9. Нова Культура, 10. Агапе. Під час річної праці в групах, молодь буде чи вже впроваджує ці кроки в своє життя, щоб свідчити про Живого Бога.

DSC07817

21 травня в нашій парафії 15 дітей прийняло в перший раз Ісуса до свого серця. Молоді християни дуже довго готувалися до цієї події, 20 травня прийняли таїнство сповіді, очистили свої серця, щоб з чистою душею брати участь в Літургії.

DSC07843

Настоятель нашої парафії о. Віталій Луковський під час проповіді заохочував дітей до того, щоб Ісус Христос завжди в їх житті був найважливішим. Підкреслював що гарний одяг, зачіска і цілий зовнішній вигляд показує на те, як важливий Гість буде перебувати в їхньому серці. Було багато зворушливих моментів під час Святої Меси, на Літургію прийшли батьки, які не є католиками, чи віруючими людьми, щоб благословити свою дитину.

DSC07837DSC07845

Для дітей буде ціла октава прийняття Ісуса до серця, так званий білий тиждень. Діти будуть приходити в святкових альбах на вечірню Святу Месу, щоб приймати Живого Бога до своїх сердець. Це дуже велика радість для нашої парафії, а також для цілої Католицької Церкви, що Бог і через людину хоче перебувати на цій землі.

За все Господу нехай буде подяка.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino