title-ecclesia

Свята Меса за упокій батька єпископа-номінанта Віталія Кривицького

IMG_3224

19 травня, в кафедральному храмі Одеси відбулася Свята Меса за померлого батька єпископа-номіната Віталія Кривицького. Святу Месу очолював єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький разом з єпископом Харківсько-Запорізької дієцезії Станіславом Широкорадюком, єпископом-помічником Львівської архідієцезії Леоном Малим, єпископом- помічником Одесько-Сімферопольської Дієцезії Яцеком Пилем, єпископом Михайлом Бубнієм УГКЦ та більш ніж 30 священиків з різних місць України.

Пан Франциск був  родом із Хмельницької області. Він свого часу брав участь у Другій світовій війні, після якої й опинився в Одесі… Там Віталій виріс. Спочатку, як усі одесити-католики, вони гуртувалися біля храму св. Петра, де пастирював о. Хоппе.

IMG_3230IMG_3247

Багато слів співчуття за запевнень про молитву лунало - від Київсько-Житомирської дієцезії висловив канцлер курії отець Віталій Безшкурий, який зачитав звернення від   Адміністратора Дієцезії, єпископа Луцького Віталія Скомаровського. Також були співчуття від краківських отців-салезіанців. Від Кам’янець-Подільської дієцезії, від імені єпископів виразив канцлер курії Павло Басистий.

IMG_3260

Сам єпископ – номінат так написав на своїй сторінці: Сьогодні, 17 травня, Господь покликав до себе мого тата Франца (Франциска). Він прожив довге земне життя і є доброю людиною. Є. Сьогодні вже у житті небесному. Прошу про молитву, щоб Господь був йому милосердним за всі життєві помилки.

IMG_3278

Огорнімо молитовною пам’яттю померлого Франциска та всю родину єпископа – номіната Віталія.

БІЛЬШЕ ФОТО 

Фото - Ігор Гелемейза 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino