title-ecclesia

Квартальний день зосередження отців – салезіан у Коростишеві

IMG_1930

Звичайний вівторок зібрав у храмі Народження Пресвятої Діви Марії в Коростишеві дуже велику кількість прихожан. Всі вони прийшли, щоб помолитись на Святій Месі разом з отцями – салезіанами,  а особливо з єпископом- номінатом Віталієм Кривицьким, який служив в цій парафій. На початку Святої Меси настоятель о. Андрій Бачинський вітаючи єпископа – номіната сказав тільки «Вітаємо вдома» і цих слів вистачило, щоб всі присутні зрозуміли, що той, який служив серед них і є призначений єпископом Київсько – Житомирської дієцезії, для них залишиться «їх отцем Віталієм».

Під час проповіді отець Віталій спираючись на уривок Євангелія пригадав, що Ісус є єдиною Дорогою, яка вказує шлях до Отця. Тільки Ісус є надійною вказівкою, яка веде до Бога.

IMG_1939IMG_1923

Після Святої Меси та травневого Богослужіння лунали теплі слова привітань для отця Віталія Кривицького та запевнення про молитву, а потім для всіх гостей був невеличкий концерт.

IMG_1972IMG_2007IMG_2031

Дитячий хор під супроводом с. Зої Баглаєнко, виступ ансамблю скрипалів – все це створювало святковий настрій цього, здавалось би, звичайного дня. А щоб увіковічнити момент такої зустрічі всієї парафії – спільне фото на згадку.

IMG_2046IMG_2073

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino