title-ecclesia

Відпуст у кафедральному храмі святої Софії у Житомирі

IMG_3117

15 травня для багатьох католиків Житомира є завжди особливим днем. Храм св. Софії, який багато років був єдиною можливістю зустріти Живого Бога у Пресвятих Дарах, цього року був заповнений вщент парафіянами з усіх парафій Житомира. Велика кількість священиків з Житомирської області, отець Віталій Сидорук настоятель греко-католицької парафії м. Житомира. Очолив Святу Месу о. Віталій Безшкурий, настоятель храму св. Олександра у Києві.

Урочистість Покровительки храму св. Софії, про яку мало відомо фактів, крім тих, що вміла виховати своїх трьох дочок так, що вони були готові померти, залишаючись вірними Христові. Ім'я Софія, від грецького «Σοφία» означає – мудрість. Але це не те саме, що інтелігенція. Мудрість це не дар знань. Це особливий дар Божий і людина, яка його посідає, не зважаючи на освіту, завдяки цьому дару, є свідком цих здібностей і дарів, які їй дав Господь. Свідома свого покликання та цілі, до якої є призначена Богом, завдяки цьому дарові, в обставинах, в яких знаходиться, вміло використовує дари та здібності і не втрачаючи цілі впевнено прямує до мети свого призначення.

IMG_3135IMG_3137

На закінчення Святої Меси, всі присутні перед Пресвятими Дарами співали Лоретанську Літанію, просячи про мир в Україні і щоб ніколи не бракувало тих, хто буде нести Слово Боже людям. Урочиста Євхаристійна Процесія навколо храму, завершила цей святковий і теплий день.

IMG_3147IMG_3155IMG_3172IMG_3176IMG_3182

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino