title-ecclesia

Довбиш відсвяткував 100 років об’явлення Діви Марії у Фатімі

9yjYWMxUyDw

У санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші відбулася урочиста Свята Меса з нагоди 100 річниці об’явлення Діви Марії дітям у Фатімі. Літургію очолив о. канонік Віктор Маковський, настоятель кафедрального Храму Св. Софії в м. Житомир. На урочистість прибуло понад 3500 паломників разом зі своїми священиками та сестрами монахинями з багатьох парафії різних дієцезії України.

Незважаючи на прохолодну погоду, атмосфера була теплою. На обличчях людей, які входили до храму можна було зауважити подив і захоплення, адже вони вперше побачили величний вівтар, який був виконаний майстрами з м. Новограда Волинського Антонієм та Романом Скаковськими і вітраж виконаний майстрами зі Львова під керівництвом п. Тараса Балуха.

oFV3IcWMcVU

Протягом останніх 100 років Мати Божа Фатімська відігравала особливу роль у служінні Церкви, і у справі порятунку світу, а останні 25 років також опікується Київсько-Житомирською дієцезією з цього місця, де тисячі паломників прибувають, щоб у стіп Матінки Божої Фатімської випрошувати благодаті для себе і для світу.

h5BEMGbY6cgZMSFN40gDtQ

Велична хода вулицями містечка з фігурою Матері Божої Фатімської, яка вже відвідала більшість дієцезії України, а від 14 травня перебуває у Львівській Архідієцезії, стала для всіх присутніх маніфестацією віри і активною участю у ділі порятунку світу «зброєю християн» - молитвою на розарії.

iXiAYJkst4EvdKoKOJraXgYbw2M7JApaAy0dGnjmkxgkA1io5Xk_7Y0

Після повернення у храм всі разом відспівали Тебе, Бога, прославляємо (Te Deum), були посвячені фігури, які мають розпочати перегринацію у своїх парафіях. Настоятель та кустош санктуарія, о. Вальдемар Павелець SAC, запросив всіх присутніх на урочисту подію освячення храму, яка відбудеться у суботу, 17 червня цього року.

Ну як годиться, всі гості змогли покуштувати смачного бігосу.

Богу нехай буде подяка за Матінку Божу і за таку чудову урочистість!

о. Валерій Дубина SAC

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino