title-ecclesia

День "відкритих дверей" у Любарі

P1100396

9 травня двері монастиря сестер Св. Йосипа в Любарі відчинилися для бажаючих поглянути як же ж живуть сестри монахині, що роблять, де відпочивають. Невеличка група молодих людей, які вже не перший раз переступають поріг  дому сестер юзефіток,  вперше завітали поза межі «кляузури» - частини монастиря в яку можуть заходити лише сестри-монахині.

Разом з настоятелем парафіяльного храму о. Віталієм Умінським та сестрами Св. Йосипа – с. Гретою, с. Фабіольою та с. Ольгою дівчата та хлопці на протязі дня роздумували над таємницею і важливістю покликання до священства та монашеств і мали змогу взяти участь у молитві Літургії Годин, молячись Утреню. Ходячи від кімнати до кімнати, молодь побачила, що сестри живуть так само як звичайні люди тільки дуже «просто».    P1100367

 

 Згодом сестри представили невеличкі майстер-класи з виготовлення літургічної білизни та укладання квітів в яких охочі могли теж взяти участь. Найцікавішим моментом стала можливість одягнути монаший та священницький одяг, щоб спробувати і відчути (звичйно ж по-дитячому) - як це ж бути сьострою та ксьондзом.

P1100375P1100377P1100384

Після смачного обіду всі разом вирушили на Службу Божу до храму у с. Краснопіль, щоб там спільно молитися про відновлення костелу та про нові покликання до священства та монашества.

P1100402P1100406IMG_2208

На закінчення дня була можливість переглянули мультимедіальну презентацію про згромадження Сестер Святого Йосипа та його засновника Св. Зигмунда Гораздовського, після чого з радістю та новими враженнями діти повернулися до своїх домівок.

c. Ольга Палій
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino