title-ecclesia

Вихід Божих Дітей

DSC07481

1 травня Діти Божі разом з аніматорами з парафії Христа Царя Всесвіту, м. Новограда – Волинського переживали свій день зосередження. Темою зустрічі був «Вихід» з Єгипетського рабства до вільності. На початку діти почули історію визволення ізраїльського народу з рабства та їхню дорогу до визволення. Під час праці в групах спільнота приготувала маленькі коробочки, до яких поклали по одній цукерці.

Потім всі разом вирушили в дорогу, вулицями нашого міста, щоб ділитися радістю тим, що Бог нас любить та дарувати людям солодкий подарунок. Оазова спільнота була дуже рада коли прийшли до Звягельського дзвону, де ділилися тим, що всі коробки роздані, і що людям принесли багато добра. Біля крепості на дітей чекало багато випробувань, так як ізраїльтян в ніч перед виходом з рабства.

DSC07501

Діти пробували не гіркі зілля, але хліб з гірчицею, щоб спробувати як гірке і неприємне є зневолення гріхом. Вони з цим справились, навіть дружно говорили, що гріх набагато пекучий, хоча в деяких випадках, як казали, на початку здається добрим. Це так як гірчиця, коли на початку їмо то нормально, але пізніше починає пекти. Потім спільнота вирушила в напрямку Червоного моря(р. Случ), де на них чекали наступні завдання. Як ізраїльський народ ми пройшли сухою ногою через море (міст). Далі діти побачили пустелю і довго по ній кружляли доки не виконали всіх завдань. Для всіх було великою радістю те, коли кожна дитина отримала фігурку Матері Божої, як джерело води. На завершення була спільна агапа, солодкий стіл, під час якого діти давали свідчення. А ось деякі з них:

« Для мене найкращим пережиттям було те, що я сухою ногою переходила через наше Червоне море. І хоча це був наш пішохідний міст, то Ісус мені дав таку благодать, що я могла вчутися в те, як  ізраїльтяни втікали від рабства. Буду старатися втікати так від гріха». Марися.

«Для мене цей день був благословенний. Тому що гріх дійсно тримає нас в путах смерті. І часто страх закриває нас перед Господом. З цих пір буду старатися втікати до своєї Обітованої землі, якою для мене є таїнство сповіді. До якої буду приходити після падіння від гріха». Павло.

Богу нехай буде подяка за всі дари, якими Він нас сьогодні обдарував.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino