title-ecclesia

Христос Воскрес!

DSC07302

Великдень найстарше і найважливіше  християнське свято. В парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському, як кожного року наша парафіяльна спільнота переживала Пасхальне Тридення: мука, гроб, воскресіння. Як зрозуміти найважливіші таємниці нашої віри? З пустого гробу Ісуса розходиться на цілий світ Євангеліє життя.

 

В Великий Четвер ми переживали пошану до присутності Ісуса в Євхаристії. Настоятель о. Віталій Луковський на проповіді звернув нашу увагу, в який спосіб і з яким вшануванням приймаємо Причастя.

 

DSC07338

В цей день парафіяни, котрі готувалися до таїнств покаянная та Євхаристії перший раз приняли Ісуса до свого серця. Великий хрест, якому спільнота віддавала вшанування в П’ятницю було знаком любові до Христа, котрий віддав на ньому своє життя. З Великої П’ятниці на Велику Суботу відбулася нічна адорація Пресвятих дарів біля Господнього гробу.

DSC07344

Після  Пасхальної Вігілії  о. Настоятель посвятив великодні страви. А в недільний ранок навколо храму відбулася резурекційна процесія, майже до автовокзалу можна було почути радісні пасхальні пісні.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino