title-ecclesia

Хресна Дорога в міста Боярка

DSC_0054

14 квітня 2017 року в парафії Святого Духа в місті Боярка де настоятелем є о. Роман Безшкурий вперше по вулицях міста парафіяни пройшли Хресну Дорогу. Власне це була ВЕЛИКА П’ЯТНИЦЯ.В якій приймали участь дорослі, а також були і діти, наймолодшій дитині не має навіть року. Перед початком  Хресної Дороги  настоятель прочитав молитву і потім вирушили в дорогу.

Кожен з нас намагався пройти на цю Голгофу , там де колись ішов Ісусу Христос несучи свій хрест, де помер задля нашого спасіння. Хрест був важким, його несли декілька осіб. Поруч хреста ішли міністранти із смолоскипами. Кожен парафіянин ніс лампадку, цей вечір був холодний, погода нам не перешкоджала, тому що нас зігрівали  лампадки які ми несли в руках. На кожному стоянні Хрест піднімали вверх. Розважання Хресної Дороги провадили дорослі, а також діти.

DSC_0048DSC_0105

Між стояннями ідучи співали пісні. Люди які проходили поруч зупинялися і слухали розважання стоянь, один чоловік доєднався до нас і пройшов декілька стоянь, мабуть в його серці щось  залишиться, щось  зміниться в його житті. Деякі цікавилися , що це є. Одна жінка запитала мене, а що це якесь свято?  Я їй відповіла сьогодні  Велика  П’ятниця, і ми ідемо хресну дорогу, вона запитала ви католики, я їй відповіла так,  я її запитала  може Ви хочете піти з нами, вона  говорить, що в мене брудний одяг, бо поралась по господарству, я їй сказала, що це не  зашкодить  піти в хресній дорозі. По ній видно було що хотіла піти, але вважала що має бути пошана до такої ходи. Вона тільки сказала хай вам Бог благословить. Я їй подякувала, також побажала їй усіх благ  на свято Воскресіння Господнього.

DSC_0134DSC_0140

Ми продовжували іти далі. Коли було 12 стояння, дівчина яка читала розважання у декого на очах появлялися сльози, вона з такою інтонацією читала це розважання, що не можна було стримати сліз.

DSC_0187

Кожен з нас має свій хрест і несе його, ми маємо задуматись над своїм життям, маємо дякувати Богові за цей хрест, а не нарікати.

Коли повернулись до каплиці настоятель подякував поліції  яка нас супроводжувала  під час хресної дороги. Він  побажав їм, а також їх сім’ям веселих свят Воскресіння Господнього. Парафіяни також дякували їм.

DSC_0220

Потім о. Роман сказав щоб лампадки занести і поставити біля гроти Матері Божої яка знаходиться біля каплиці. Коли  усі лампадки були поставлені, діти ці лампадки розставили у вигляді хреста.

У хресті наше спасіння, маємо пам’ятати про це.

С. Зофія Паюк CSM

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino