title-ecclesia

Закінчення Ювілейного Дня молоді в Житомирі

IMG_1149

Неділя Страстей Господніх в Житомирі традиційно є кульмінацією Дієцезіального Дня молоді. В цей Ювілейний XXV день молоді Господь не ощаджував подарунків, також у вигляді сонячної погоди і безхмарного неба. Після ранкових молитов на честь Пресвятої Діви Марії всі зібрались перед храмом св. Йоана з Дуклі, щоб разом з єпископом Віталієм, зібраними священиками, сестрами- монахинями та молоддю увійти в переживання Страсного Тижня.

 

На початку відбулось освячення пальм та верб. Після прочитання Євангелії, велика тисячна процесія вирушила на площу перед храмом св. Софії на урочисту Святу Месу.

 

IMG_1191IMG_1200IMG_1207IMG_1220

Після прочитання Муки Господа Ісуса Христа, в проповіді єпископ Віталій в проповіді коротко і дуже лаконічно задавав питання про страждання і смерть.

IMG_1260

Христос прийняв цей грішний світ таким, яким він є  - світ в якому бувають сонячні і похмурні дні, а також радість і сльози,  світ який соромиться самого себе, намагається сховатись від страждання, бо вважає його непотрібним сміттям. Христос розділив з нами наші страждання, наш страх і біль. Хрест може бути спасительним. Прийняти цей світ таким, яким він є, а не таким, яким хочу щоб він був. Прийняти своє життя таким, яким воно є. варто довіритись Богові і разом з ним пройти цей шлях. Бути з ним разом, коли почуємо Його заклик – іди за мною. Поруч з ним мій хрест не є непотрібним сміттям, а стає дорогоцінним джерелом спасіння для мене і моїх ближніх.

На закінчення Святої Меси не бракувало слів подяки – єпископу Віталію, о. Вальдемару та всім причетним до організації Дня молоді. Домашнім завданням для всіх молодих стало прохання о. Вальдемара, щоб повернувшись додому молодь подякувала своїм батькам за дар життя і віри, і в жесті поцілунку виразити свою вдячність і любов.

IMG_1288IMG_1351IMG_1390IMG_1398

Ювілейний 25 Дієцезіальний День Молоді закінчився. Учасники повернулись до своїх домівок, до щоденних праць, обов'язків, навчання. Але не закінчується подорож, в якій кожен має шукати свою дорогу до Господа. А через рік – знову приїхати в Житомир, щоб набравшись сили крокувати далі.

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino