title-ecclesia

Хресна Дорога в смт Коцюбинське

20170407_190734

7 квітня 2017 року в парафії св. Антонія в смт. Коцюбинське відбулася  вперше Хресна Дорога вулицями нашого міста. На початку вирушив хрест  поруч міністранти з свічками, а також парафіяни на чолі з настоятелем парафії о. Романом Безшкурим. Ця хресна дорога була доброю нагодою замислитись над Мукою Ісуса Христа і пережити з цілого серця даючи свідчення для мешканців міста. Розважання Хресної Дороги провадили парафіяни.

Хресна Дорога зворушила не тільки наші серця, але й мешканців міста, бо багато людей проходили поруч, хтось повертався з праці, хтось їхав автомобілем, дехто повертався додому міським транспортом, майже всі люди зупинялися хтось ставав на коліна, деякі люди чинили хресне знамення хтось долучався до Хресної Дороги.

20170407_19375820170407_202758

На кінець одинадцятого стояння розпочався невеликий дощ, де був більш промовистим для пережиття Хресної Дороги. Ісус Христос вмирає на хресті віддає своє життя за кожного з нас проливає кров на хресті прагне нашого спасіння, бо ж сам Ісус Христос до нас говорить: « Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу Вас» (Мт 11,28). На закінчення Хресної Дороги через цей дощ Ісус прагне омити всі наші серця від бруду гріхів, зворушити наші серця і залишитись в них даруючи нам життя вічне.

о. Роман Безшкурий

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino