title-ecclesia

Via Dolorosa в Новограді- Волинському

DSC07055

Немає Церкви без Хресної Дороги, а все розпочалося в Єрусалимі, коли хрест взяв на себе Син Божий Ісус Христос. Вулицями нашого міста Новограда – Волинського 31 березня пройшла хресна дорога. Настоятель парафії Христа Царя Всесвіту  о. Віталій Луковський разом з о. Ярославом Палка настоятелем парафії  Воздвиження Хреста зорганізували цей хресний похід, як вираз нашої віри та любові до Спасителя Ісуса Христа.

  Допомагали о. Микола Гуцал та сестри – монахині Гоноратки з осередка Карітас – Спес, що в с. Олександрівці, сестри серцанки та сестри Божого Серця Ісуса з парафії Христа Царя. Разом з нами брав участь в Хресній дорозі Греко-католицький священик зі своїми парафіянами. Заангажовані були вірні, котрі в різний спосіб брали активну участь. Ми виходили з храму Христа Царя Всесвіту і туди ж поверталися. Міністранти двох парафій нашого міста шли на початку, як біла армія Христа.

DSC06985

Чоловіки несли хрест, який провадив нас вулицями міста. З двох сторін хреста шли дівчата, жінки несучи світло. Розважання на хресну дорогу читали з роздумів, котрі звучали підчас Світових Днів Молоді в Кракові. Проходячи біля лікарні, в вікнах можна було побачити засмучені, але повні надії обличчя хворих. Здавалося, що просять включити їхні страждання в хрест, котрий провадить до воскресіння. Йдучи цією дорогою я подумала, що  дійсно наступне XV стояння, це воскресіння, а потім ще наступне XVI стояння це зустріч з іншою людиною, тобто милосердя.

DSC07048

На закінчення Хресної дороги розпочався дощ, наче знак того, що Христос, котрий пройшов нашим містом, очищав його з бруду гріхів, за які помер та воскрес.

 

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino