title-ecclesia

Церемонія посвяти легіонера у Києві

IMG_5700

Святково, урочисто, піднесено, якось особливо, відбулось святкування  25 березня 2017 р. Благовіщення  в костелі св. Олександра в м. Києві.  До Марії зі своїми проханнями та подяками, молитвами та перепрошеннями, смиренням та надією  прийшли легіонери з Києва, Броварів, із села Березовий Груд Лугинського р-ну Житомирської області та Ірпіня  на щорічну урочисту церемонію посвяти легіонера своїй Цариці -  «Acies ».

Разом із нами були наші духовні наставники о. Вєслав Пенскі, о. Богдан Кушнір, о. Лаврентій Жезіцький  і настоятель св. Олександра о. Віталій Безшкурий.  «Я вся твоя, Царице і Мати моя, і все, що я маю, належить Тобі»,- так  схвильовано й тремтливо зверталися до Марії основні та допоміжні члени Легіону Марії  київської курії «Матері Божої Благодаті», подумки адресуючи Їй, найпрекраснішій Квітці неба і землі, свої  прагнення служити Богу разом з Марією.  Колись, віддавши своє серце Пресвятій Діві Марії в присязі легіонера, звичайні жінки й чоловіки стояли перед Матінкою, як Її воїни і Її діти, засвідчуючи свою повну залежність від Неї.  Марія, Прибіжище й Заступниця наша,  перетворила серце кожного легіонера з немочі на силу, осінила їх Своєю могутністю, увійшла в душу  вогнем і любов’ю.

IMG_5667

Усі легіонери твердо й впевнено несуть основний обов’язок, визначений в Офіційному посібнику Легіону Марії: «Плекати шанування Діви Марії в глибоких розважаннях і ревній практиці». Ця практика - в постійній молитві, допомозі хворим та знедоленим, апостольському служінні, свідченні віри, в гарячому прагненні сприяти благу Церкви та її місії. Це наполеглива праця та самопожертва, самовіддана любов до ближнього.

IMG_5687

І знову, зібравшись разом та відновивши присягу, уважно слухаючи Боже Слово та проповідь, що скерував до вірних настоятель костелу св. Олександра отець Віталій Безшкурий, легіонери отримали від Матері Божої благословення і силу для продовження битви із силами зла.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino