title-ecclesia

ФК «Кармель» серед найкращих команд Чемпіонату Бердичівщини з футзалу

9

Протягом двох місяців у Бердичеві відбувалися матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу .  У змаганнях приймали участь 21 команда з Бердичева, Бердичівського та Чуднівського районів. У Вищій лізі змагалося вісім команд, а у Першій лізі тринадцять команд. У Вищій лізі серед найсильніших команд Бердичівщини змагався ФК «Кармель»,  якій представляє Всеукраїнський Санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію. ФК «Кармель» під час підготовки до Чемпіонату провів декілька товариських поєдинків з командами учасниками, як Вищої, так і Першої ліги. Також перед самим початком Чемпіонату керівництво клубу запросило тренувати команду досвідченого тренера, парафіянина Олександра Подгорчука, який очолює Дитячо-юнацьку спортивну школу Бердичева та з перших днів, від створення, всебічно допомагає команді.

 У рамках турніру футболісти ФК «Кармель» провели чотирнадцять матчів, у них здобули сім перемог та у семи матчах зазнали поразок.  Чемпіону міста «Штурму» футболісти ФК «Кармелю» поступилися в обох матчах з різницею в один м’яч, срібного призера «Пивзавод» в одному матчі обіграли з рахунком 3-2.  Також з різницею в один м’яч поступилися бронзовому призеру, команді «EastWest» та команді, яка завершила Чемпіонат на четвертому місці «Дніпровуду».

У складі ФК «Кармель» у Чемпіонаті Бердичівщини з футзалу виступали: Валентин Поліщук, Віталій Щепанівський, Юрій Сак, Дмитро Подгорчук (капітан команди), Олег Подільник, Вадим Балахмей, Віталій Борисевич, Олександр Щепанівський, Дмитро Виговський, Олександр Римарчук, Євген Літвінський, Василь Маринченко, Леонід Заблоцький, Артем Поспелов, Герман Іванкевич, Костянтин Іванкевич, Дмитро Боровічук. Головний тренер – Олександр Подгорчук.

7

Прокоментував виступ своєї команди у Чемпіонаті Бердичівщини з футзалу, капітан ФК «Кармель» Дмитро Подгорчук.

«ФК "Кармель" виступив на турнірі непогано, але ми могли зіграти краще. Дякую нашій команді за цей турнір. В кожній грі, ми боролися з командою суперників до фінального свистка. Дякую усім, хто приходив за нас вболівати, і був з нами на кожній грі. Окрема подяка нашим тренерам, отцям, спонсорам та найголовніше Господу Богу, який був присутній в наших серцях на кожній грі». – розповів Дмитро Подгорчук

Для Олександра Подгорчука, цей турнір, став першим на посаді головного тренера ФК «Кармель». За підсумками турніру він отримав звання «Найкращого тренера серед команд Вищої ліги». У коментарі він прокоментував виступ команди у Чемпіонаті та плани на майбутнє.

«Перше за все, хочу подякувати, усіх хто створив та організував цю команду – отцям Босим Кармелітам, особливо хочеться згадати отця Олега Кондратюка, якого жаль вже немає поряд з нами, засновникам команди та керівництву команди. Вони зробили дуже добру справу, що створили цю команду. Найголовніше, що усі, хто грає за ФК «Кармель», вони грають від душі, вони є колективом. Дуже легко з ними розмовляти та бачити ці очі, їхню самовіддачу,тому що, вони грали за свій клуб і вони бажали показати, все що вміють на сьогоднішній день. В принципі всі ігри, незважаючи на вилучення, перебір карток, помилки арбітрів, не упереджені, я не хочу звинувачувати арбітрів, але були помилки, які вплинули на результат наших ігор, але все одно команда виглядала достойно та з повагою відносилися до усіх суперників. Можливо незаслужено зайняли п’яте місце, хотілося б вище,але в принципі команда виглядала достойно у усіх матчах. Починаючи від Чемпіонів та призерів. В подальшому, хотілося б, щоб було більше парафіян, які грають у футбол та приєднувалися до команди. Господь Бог завжди має бути на першому місці. Поєднання віри у Бога та футболу – це дуже добре. В жодному разі не ображаючи діючих гравців, але проблемою є коротка лава запасних. Це також досить серйозно впливало на результат. Подяка усім гравцям, навіть, які не професійні футболісти, просто кожен був на своєму рівні і віддавався грі кожну хвилину. Виходило у них так, як він могли. В цьому турнірі, коли гравці стартової п’ятірки були травмовані чи дискваліфіковані, виходили в стартовому складі, той же Василь Маринченко, Леонід Заблоцький, Вадим Балахмей та інші молоді гравці, можливо їм не вистачало дещо майстерності, але вони віддавалися на полі і старалися за команду, грати настільки, наскільки вони вміють. Велика подяка усім гравцям, як ти, які виходили на заміну, так і основним гравцям. На майбутнє є до чого прагнути, в принципі на професійному рівні - це одне, але серед парафіяльних команд в Україні, я думаю, що ми на Україні одні з найкращих по самовіддачі, комплектації складу та організації команди. Тому, дуже приємно працювати з цією командою» – розповів Олександр Подгорчук.

Футбольний клуб «Кармель» дякує за всебічну допомогу та підтримку братам Ордену Босих Кармелітів, особливо настоятелю отцю Рафаїлу Мишковському OCD та куратору команду отцю Христофору Урбанському OCD, а також спонсорам команди: Геннадію Радзимінському, Валерію Іванкевичу та депутату Бердичівської міської ради Володимиру Левандовському.

Максим Железницький
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino