title-ecclesia

Віра як світло – життя

DSC0678427 лютого Католицька Церква переживає 30 річницю смерті Засновника Руху Світло – Життя, слуги Божого о. Франциска Бляхницького. Діти Божі та оаза молоді з парафії Христа Царя Всесвіту м. Новоград – Волинський, 26 лютого зустрілися разом на День Зосередження посвячений Засновнику Руху.

Отець Бляхницький говорив: «Людина є розумною істотою, котра керується світлом свідомості, і якщо людина, хоче бути людиною повинна жити згідно зі світлом…Світло і життя повинно стати в нашому житті нерозділене.(…) Не говоримо світло і життя, але Світло – Життя».

1779071_659554377419169_1263678573_n

Наша оазова спільнота вже три тижні готувалася до цієї події. Молодь приготовила презентації, котрі відображають життя о. Франциска Бляхницького. Кожна група, разом з аніматором представляли, яке значення для їх духовності має цей Божий чоловік. На початку нашої зустрічі оаза дітей та молоді єдналася духовно через пряму трансляцію, разом з членами Руху Світло – Життя, котрі в останніх днях лютого збиралися в Ченстохові на Конгрегації Відповідальних.

DSC06808

Ми змогли побачити якою великою спільнотою є Рух Світло – Життя. З радістю ми відчули себе дітьми Єдиного Бога, який вчить нас ходити у світлі, щоб жити повним, небесним життям. Діти Божі свої таланти переливали на папір, тобто віршами, піснями та портретом Засновника захоплювали нашу спільноту.

DSC06809

Одна дівчинка за допомогою своїх Батьків, які є в спільноті Домашня Церква, написала вірш про слугу Божого отця Франциска. Разом з цілою спільнотою ми пішли на особливу зустріч з Ісусом підчас Євхаристії. Кожен готовився до цього спіткання через таїнство сповіді. Молодь разом з дітьми Божими створили великий хор і так як змогли, ми прославляли Господа своїм співом. Бо «життя може мати джерело тільки в любові» - як часто підкреслював Засновник Руху. Тому прагнемо постійно черпати з джерела святої Літургії і наповнюватися Словом Божим та Тілом Господа нашого Ісуса Христа, якому нехай буде слава на віки вічні. Амінь.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino