title-ecclesia

Радість з народження Ісуса

rizdvo

Оповідання євангелістів про Дитятко народжене у Віфлеємі в хліві, зворушує кожного християнина. В парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському діти, молодь і вірні так як в цілому християнському світі переживали таємницю Втілення – Вічного, народження – Нескінченого Бога. Свято Різдва Христового відрізняється від інших свят. Син Божий, який є «відблиском його слави, образом його істоти»(Євр.1,3), приходить до людей створених на свій образ і подобу.

 


Перед Святою Месою Пастирською в процесії на вхід діти переодягнені за Пресвяту Діву Марію та Святого Йосипа внесли до вертепу Дитятко Ісус, яке Настоятель о. Віталій Луковський посвятив. Так ми розпочали святкування урочистості народження Світла. «Він з руки ненависника врятував їх, і визволив їх з руки ворога».(Пс.106,10). Ісус хоче свою долю з’єднати з життям кожної людини, а особливо пониженої, скривдженої, загубленої в цьому світі, щоб ми змогли «прийняли усиновлення» (пор. Га.4,5).  25 грудня перед Літургією оазова молодь представила різдвяну сценку, яка об’єднувала в собі історичність народження Ісуса і сучасність переживання цих свят. Можна було задуматися над недосконалістю у відношенні до живої присутності Ісуса в світі, в наших родинах. На завершення Святої Меси діти, котрі гарно брали участь в роратніх Службах Божих отримали фігуру Дитятка Ісуса.  29 грудня приїхали до нас діти з Лебедівки, села яке належить до нашої парафії. Наша оазова молодь  гарно їх прийняли, запросили на солодкий стіл, колядували. Після Святої Меси діти для нас представили яселка. На завершення зустрічі діти отримали подарунки, котрі були підготовлені дітьми з дарів, які кожен складав підчас роратніх Літургій.

«Бо хлоп’ятко нам народилося, сина нам дано; влада на плечах у нього; і дадуть йому ім’я: Чудесний порадник, сильний Бог, Отець довічний, Князь миру». (Іс. 9, 5.)

Текст: с. Марієтта Мікса

Фото: Рудзінська Ярослава
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino