title-ecclesia

Свято для дітей у Києві

DSC_0129

Краще свято – це не тоді, коли отримуєш щось, а тоді, коли підтримуєш того, хто цього потребує! Діти з особливими потребами, діти - сироти і напівсироти, діти з багатодітних родин, малолітні діти війни - це ті, які потребують часу, уваги і любові, набагато більше ніж подарунків. 19 грудня став святом для багатьох таких дітей. ДБФ «Карітас - Спес» організував приїзд св. Миколая до більше 1000 дітей м. Києва.

Спочатку  - візит в ГО Подільське районне товариство інвалідів «Єдність». Діти з особливими потребами і з особливим ставленням до навколишнього світу - чисті, світлі та відкриті. Перший раз до їх центру завітав св. Миколай. Не просто - «переказали подарунки», а подарували свято, відповіли на очікування приходу св. Миколая.

DSC_0085DSC_0088

Після обіду, в храмі св. Олександра зібралосьсь близько 1000 дітей з батьками, з різних громадських організацій. 

DSC_0137DSC_0128

Перед тим, як всі зібрані дітлахи отримали подарунки, до них промовив єпископ Віталій Скомаровський,  Апостольський Адміністратор Київсько - Житомирської дієцезії, який розказуючи про діяльність Фонду «Карітас - Спес» пригадав, що служіння з любові -  є найціннішим даром. Отець Віталій Умінський, директор Дієцезіального Фонду,  розказав історію життя св. Миколая, пригадавши, що кожен може робити добрі вчинки і за прикладом святого приносити радість і втіху іншому.

DSC_0141

Спільна молитва «Отче наш» була як ще одне підтвердження, що всі ми є дітьми Одного Батька. Батька, який піклується про найменшою Свою дитину нашими руками. 

Коли всі присутні в храмі діти почали кликати св. Миколая - у Нього не було іншої можливості, як тільки почути і прийти з подарунками. Багато дітей хотіло показати, як сильно вони чекали на Достойного Гостя, читали йому вірші, щоб сподобатись. 

DSC_0166DSC_0150

Всі ці подарунки, стали можливими завдяки небайдужим. Тим, хто відкликнувся і придбав у своїй парафії різдвяну свічку і тим самим зробив власний вклад в усмішки та вогники в очах цих дітей. Дякуємо волонтерам, о. Андрію Борковському та всім тим, хто допоміг створити свято і подарувати  дітям віру в чудо.  Нехай Господь береже вас і ваших дітей!

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino