title-ecclesia

Відпуст у храмі святого Миколая

IMG_6610

10 грудня у парафії святого Миколая відбулося храмове свято. На свято завітали Апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, настоятель парафії святого Олександра Віталій Безшкурий і численні гості з різних парафій міста Києва. Святиня була заповнена людьми. Протягом Меси присутні насолоджувалися співом парафіяльного хору.

Служба розпочалася зі звернення настоятеля храму отця Андрія Рака, який подякував усім, хто прийшов розділити свято з вірними парафії. Проповідь виголосив єпископ Віталій Скомаровський. Коротко переповівши біографію святого покровителя київського храму, владика звернув увагу присутніх на те, що треба чітко розрізняти подарунки, які дають дітям батьки в цей день, і милостиню – а саме її роздавав святий Миколай.

IMG_6582

«Святий Миколай не був винахідником милостині чи дарів. Першоджерелом, тим, хто дає нам необхідне, є сам Бог». Також єпископ наголосив, що Бог не нав'язується. Він очікує нашого відкритого серця. Святий Миколай клав милостиню під дверима будинків. «І Бог кладе милостиню під дверима, сам же не входить», - підсумував єпископ Віталій.

IMG_6583

Наприкінці отець Андрій подякував єпископові Віталію за підтримку й молитву. Зі словами подяки до владики також звернулися представники парафіян. Після завершення Святої Меси всі охочі мали змогу прикластися до мощів святого Миколая. Отець-настоятель сердечно запросив присутніх на агапу. Не обійшлося й без сюрпризів – на виході з храму на людей чекав святий Миколай, який дарував усім солодощі.

IMG_6690

за матеріалами:kmc.in.ua

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino