title-ecclesia

Церква Матір – Матір Церкви

DSC06148

«Бути Живою Церквою – це наше найважливіше завдання». Слуга Божий о.Франциск Бляхницький

В нашій парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському є особи, які прагнуть стати новими людьми у Христі через Непорочну Матір. 8 грудня для Руху Світло – Життя є особливим днем, тому що Засновник о. Франциск Бляхницький віддав ціле діло в руки Непорочної Матері Церкви.

Оаза це не тільки збір інтелектуального змісту, але досвідчення життя християнської спільноти. Прикладом людини, відданої Богу, є Непорочна. Марія є Матір’ю Церкви, тому що є Матір’ю Ісуса. Непорочне Зачаття – це повнота любові, котра полягає на віддані себе.

DSC06171

Наша оазова спільнота зустрілася разом, щоб віддати честь Пресвятій Діві Марії. Перед Євхаристією було виставлення Пресвятих Дарів,  аніматори попровадили молитву на розарії. На Святу Месу оаза молоді запросила своїх Мам, щоб дякувати їм за життя. Жінка – Мама творить теплоту дому і тверезість  життя. Церква Матір дає нове життя у Христі через таїнства, які ми приймаємо. Ми єдналися у молитві з цілим Рухом Світло – Життя на Україні і за кордоном. Під час Літургії Настоятель о. Віталій Луковський підкреслював, як важливо є стати в правді перед собою і другим. Непорочна є для нас особою, яка поєднала в собі світло Божої Любові та життя для Нього. Наша оазова Родина готовилась до цього свята через таїнство поєднання та писання листів до Пресвятої Діви Марії. Непорочна Марія показує, що значить бути Людиною.

DSC06177

Наш егоїзм часто знищує людину в людині. На завершення Святої Меси спільнота прочитала молитву акт віддання Руху Світло – Життя Непорочній. Потім ми спалювали листи, які писали до Діви Непорочної. Перед вівтарем возносились пісні слави та дим, як подяка Богу за Марію. Перед виходом з храму була можливість підійти до своїх Мам, щоб сказати просто «дякую, що Ти Є!». Слуга Божий о. Франциск Бляхницький сказав: «Прославляючи сьогодні Бога за чудовий дар, яким є для нас Непорочна, стараймося ввійти на ЇЇ дорогу, щоб через нас Вона змогла здійснити остаточну перемогу».

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino