title-ecclesia

Солодкі рорати зі святим Єпископом

DSC06122

В парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському рорати цього року є дуже солодкими. В Біблії кожна книга є іншою, а всі разом мають в собі все. І тому на роратніх Святих Месах є дуже солодко, солодко від Слова Божого. Святе Письмо – солодке як мед.

Разом з дітьми та молоддю, ми дорослі, куштуємо як солодкою є Біблія. Діти та молодь на кожну ранішню Святу Месу приносять біблійні завдання – слова зі святого Письма, котрі  Настоятель о. Віталій Луковський  старається нам пояснити, щоб ми  запам’ятали.

DSC06113

На приношення дарів молоді парафіяни приносять іграшки та цукерки, які мають вже своє призначення.

DSC06137

На завершення Святої Меси відбувається жеребкування фігур Дитятка Ісуса, Пресвятої Діви Марії та святого Йосифа, до яких діти моляться вдома та приносять на наступну роратню Службу. Також дуже гарною постаттю адвенту є святий Миколай, котрий своїм прикладом спонукає кожного до добра. Цей святий міг жити в добробуті, але вибрав допомогу бідним та нужденним. Його прихід до дітей нашої парафії є дуже радісній.

DSC06126DSC06119

Як личить для святого, чинить він чуда на право і на ліво. Грецьке ім’я Nikolaos означає переможець людей, нехай він допоможе нам гідно і з наверненням пережити цей час адвенту, тобто підготовки до прекрасних свят Народження Ісуса Христа.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino