title-ecclesia

Важлива подія в Інституті св. Томи Аквінського в Києві
28 січня в день спомину св. Томи Аквінського в Інституті релігійних наук, який має ім’я цього святого, в Києві, відбулася о 18 год. урочиста свята Меса, яку очолив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович у співслужінні з єпископом Віталієм Скомаровським, ректором Вищої духовної  семінарії у Ворзелі, та іншими священиками з київських парафій та отцями домініканцями.

У своїй проповіді Апостольський нунцій заохочував студентів, щоб, незважаючи на те, що віруючі католики є нечисленними щодо населення Києва, ми не переставали постійно чинити добрі справи, через які суспільство пізнаватиме нашу важливість. Прикладом цього є як саме вчення покровителя Інституту св. Тома Аквінський, на яке аж досі спирається Церква як і сам Інститут у Києві.

Після святої Меси відбулася конференція отця Джозефа Аджуса ОР, декана теологічного факультету Папського університету в Римі „Angelicum” на тему: «Деякі рефлексії щодо Пост-синодальної Апостольської Адгортації  Verbum Domini Бенедикта XVI».

Отець Аджус наголосив, між іншим, на важливості цього найновішого Апостольського повчання Папи, щоб інтерпретувати слово Боже у світлі вчення й живої традиції Церкви. Отець пригадав вчення Церкви, що завдання автентично пояснювати писане чи передане Боже Слово є доручене одному тільки живому вчительському Урядові Церкви, авторитет якого виконується в ім’я Ісуса Христа. «Цей бо вчительський Уряд не є понад Слово Боже, але йому служить, навчаючи тільки того, що було передано, оскільки його, з Божого доручення та під проводом Святого Духа, побожно слухає, свято зберігає й правильно викладає та виймає з цього єдиного депозиту віри те, що передає для вірування як божественно об’явлене».

Після конференції відбулася святкова агапа.

DSCN7582

DSCN7570

DSCN7571

О. Павло Вишковський ОМІ

Католицький Медіа-Центр

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino