title-ecclesia

Реколекції священиків дієцезії

IMG_9301

21 листопада на базі «Карітас – Спес» в с.Зарічани, що під Житомиром,  майже 40 священиків нашої дієцезії розпочали свої річні реколекції. Супроводжувати їм буде архієпископ Тадеуш Кондрусевич, митрополит  Мінсько- Могильовський, якого на ці реколекції запросив ще архієпископ Петро Мальчук. Тому дар Святої Євхаристії архієпископ Тадеуш жертвував за душу померлого архієпископа Петра.

 

Під час проповіді митрополит наголосив, що «машина без бензину не поїде, так само священик має доповнювати свої сили, і для цього є річні духовні вправи». Коренем слова «священик» є слово «святість».

 

IMG_9300

Священик має роздавати святі дари, ділиться благодатями, роздавати те, що доручив йому Господь. Під час реколекцій священики будуть з допомогою Духа Святого придивлятись до свого життя. Слова Ісуса «Без Мене нічого не зробите», які Він сказав до всіх, дуже конкретно говорять про життя та служіння священика. 

IMG_9280

Духовні вправи мають в собі силу, змінювати та наповнювати силою. Священик має бути живою святинею, але в силу своєї слабкості цей храм потребує ремонту, догляду. Признатись у своїй гріховності, це перший  крок, але це крок вперед. У цьому велич людини – признатись і зізнатись у своїй слабкості. Це зізнання може стати початком спасіння. Духовні вправи – це час сприятливий, час спасіння. 

IMG_9311IMG_9312IMG_9313IMG_9319

Молімося за наших священиків, щоб дні реколекцій були для кожного з них часом спасіння.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino