title-ecclesia

Презентація фільму "єпископ Ян Пурвінський віру зберіг"

IMG_9120.CR2

В урочистість Христа Царя в кафедральному храмі св. Софії в м. Житомир відбулась непересічна подія – презентація фільму про єпископа Яна Пурвінського. Урочисту Святу Месу, яка передувала перегляду фільму очолив єпископ Ян, який день раніше відсвяткував свій день народження. Під час святої Меси він дякував Богу за дар життя і покликання.

Разом з ним співслужили єпископ Віталій Скомаровський Апостольський Адміністратор Київсько – Житомирської дієцезії, настоятель храму св. Софії о. Віктор Маковський, о. Ярослав Ольшевський та о. Ян Сафінський.

IMG_9083

Під час проповіді єпископ Ян наголосив на тому, що урочистість Христа Царя це доказ і підтвердження тієї величної Любові, яку Господь проявив до нас, помираючи на хресті. Кожен потребує знати, що є коханий. Бо тоді ми можемо любити. Любов це дар з себе. Ісус дав нам знак, що любить нас, аж до смерті. Ми маємо велику вартість і можемо любити інших. «Нову заповідь даю вам, щоб ви любили один одного, як Я полюбив вас». Це ми зраджуємо Ісуса, а Він веде боротьбу за наше спасіння.

IMG_9184

На закінчення Літургії слова привітання від Конференції Єпископів України та всієї дієцезії склав єпископ Віталій. Дякуючи Владиці за вірність Христові, відданість люду Божому та присвячене життя, бажав міцного здоров’я та сили духу.

IMG_9217

Після завершення Святої Меси, поки працівники EWTN готували показ фільму – багато людей поспішало привітати єпископа Яна. Теплими словами та вдячністю обдаровували парафіяни свого єпископа.

IMG_9225

Фільм "єпископ Ян Пурвінський Віру зберіг" це вже друга серія із циклу "Переслідувана Церква" продукції телебачення Віковічного Слова. Фільм показав про покликання та роки священицького та єпископського служіння єпископа Яна. Майже 40 років – єпископ присвятив Україні, а особливо Київсько – Житомирській дієцезії. Можна було повернутись в часи переслідуваної Церкви та ще ревніше дякувати Богу за дар свободи. 30 хвили в храмі здавалось не чути навіть дихання, бо кожен боявся пропустити хоч одну деталь.

IMG_9235IMG_9240

На презентації був присутній режисер фільму Володимир Качур та люди, які спричинились до створення фільму.

На завершення перегляду єпископ Ян зі зворушенням дякував всім присутнім та закликав бути незламними свідками віри в сучасному світі.

Владико, дякуємо за відвагу служіння і бажаємо многая літа!

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino