title-ecclesia

Зустріч сестер-монахинь: "Віднови дар, який отримала"

sestry_1

15-18 листопада 2016 у монастирі Згромадження Сестер Непорочного Серця Марії (Гонораток) м. Бердичів відбулася зустріч сестер-монахинь віком 40-55 років життя. Тема зустрічі: “Віднови дар, який отримала”. У цій зустрічі взяло участь 25 сестер з 11 чернечих згромаджень.

Зустріч мала характер оазису, де у теплій і щирій атмосфері учасниці мали можливість вислухати доповіді стосовно завдань і викликів віку 40-55 років та шляхів їх вирішення, спілкування у спільноті і ролі кризи у духовному житті богопосвяченої особи. Своїм життєвим досвідом та знанням поділилися із сестрами с. Ірена Лісовська зі Згромадження Слуги Ісуса, с. Юлія Ясинецька зі Згромадження сестер Непорочного Серця Марії (Гонораток), с. Наталія Мельник зі Згромадження Сестер Пресвятої Родини, а також лікар гінеколог п. Людмила Держановська.

sestro_6sestro_3

Не бракувало часу при цьому на спілкування сестер, спільну та індивідуальну молитву, можливість духовної розмови з о. Станіславом Маньським, Капуцином.

Дякуємо с. Анні Заінчковській, яка від імені Конференції Вищих Настоятельок Жіночих Чернечих Орденів РКЦ в Україні організувала дану зустріч.

Рената Руцковська

за матеріалами: kmc.in.ua

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino