title-ecclesia

Концерт пам’яті Архієпископа Петра Мальчука

DSC01368

Листопад – це місяць, коли ми згадуємо наших померлих. В неділю 13 листопада в парафії Христа Царя Всесвіту, в м. Новограді-Волинському відбувся концерт присвячений пам’яті Архієпископа Петра Мальчука.

На запрошення настоятеля о. Віталія Луковського до нас приїхав з Києва Канцлер о. Віталій Безшкурий, котрий останні роки співпрацював з нашим Архієпископом Петром Мальчуком. В цій урочистій події взяли участь Діти Божі, Оаза Молоді та Домашня Церква. Ми разом з нашими вірними дякували Господу за Людину, котра в нашу дієцезію, парафію внесла добро,  любов, свою присутність і благословення. Ми слухали між іншими вірші Ліни Костенко, Івана Франка.
DSC01375
О. Віталій Безшкурий  у своїх спогадах говорив якою доброю  і жертовною Людиною був наш Пастир. Згадував остатні дні життя Архієпископа. Розповідав, що коли виїжджали з Житомира, то довгий час вдивлявся на Кафедральний Храм, ніби з ним прощався. О. Віталій сказав, що причиною смерті був інфаркт, який спричинився до того, що серце стало велике. Для нас, які залишаємось на землі, це має таке значення, що так як за життя був нашим Пастирем, так і після смерті буде провадити нас на Божі пасовиська, через своє заступництво у Бога.

Архієпископ Петро Мальчук дуже часто в своїх проповідях нагадував нам, щоб всі свої справи вирішувати передусім молитвою. На закінчення концерту о. Віталій роздав парафіянам образки з благословенням Архієпископа Петра Мальчука.

Молодь дякуючи о. Віталію Безшкурому, побажала кожному з нас зрозуміти мудрі слова Архієпископа Петра Мальчука: «Посісти Духа Господнього».

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino