title-ecclesia

Наша свята земля

DSC05689

Оаза Дітей Божих з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новоград – Волинського 25 жовтня переживала День Євангелізації. Ми зустрілися, щоб разом у спільноті помолитися в намірах проголошення Доброї Новини. До нас в молитві приєдналися слухачі Радіо Марія, за що ми їм дуже вдячні. З силою Святого Духа, діти з аніматорами вирушили в дорогу. Наше місто стало святою землею.

В різних місцях були так звані пункти, які мали такі назви як Назарет, Єрусалим, Єрихон, Віфлеєм, Кана Галилейська. Група на кожній зупинці отримала завдання. В Єрихоні спіткали Самарянина, котрий вручив їм серця з написом Бог Тебе любить. Потрібно було йти і ділитися з перехожими цією звісткою. У Віфлеємі, який зупинився в Новограді біля магазина Дитячий світ, аніматор заохочував дітей до роздумів, навіщо людина живе на землі. Оаза гарно справилась із цим завданням. Аніматор з написом Назарет стояла біля дзвону, де діти мали поділитися знаннями про Пресвяту Діву Марію. Діти ходячи вулицями нашого міста молилися розарій та співали релігійні пісні. Мешканці усміхалися і заохочували їх співати більше. Хоча не всі сприймали нашу Добру Новину, ми не падали духом, але йшли щоб давати Ісуса.

DSC05788

На цих зупинках діти отримували пазали, частинки образу Ісуса Милосердного. Після євангелізації, коли всі групи прийшли до храму, потрібно було скласти частинки в одне ціле. Велика радість була для цілої спільноти, коли перед очима «намалювався» Ісус, якого багато років тому побачила с. Фаустина Ковальська. Разом ми помолилися коронкою до Божого Милосердя. Агапою біля вогнища ми закінчили наш день, дякуючи Богу за всі дари Його любові.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino