title-ecclesia

Вшанування мощей блаженного Владислава Буковинського у Бердичеві

IMG_2191

У неділю 25 вересня у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію вшановували мощі Блаженного Владислава Буковинського. Проголошення блаженним отця Владислава Буковинського відбулося у місті Караганда, що у Казахстані 11 вересня, де він помер та був похований.

Після кожного Служби Божої усі вірні могли вшанувати мощі блаженного Владислава Буковинського.

 

IMG_2209

А під час проповіді отці-кармеліти ще більше знайомили прихожан та гостей парафії з постаттю легендарного земляка, а також на спеціальному екрані показували фотографії з життя отця Владислава. Мощі отця Владислава Буковинського до Бердичева привіз отець Рафаїл Мишковський, настоятель Бердичівської парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію. Отець Рафаїл отримав мощі першого ступеня, тобто частинку кістки блаженного Владислава.

IMG_2214

Привіз він їх з відповідним документом, що підтверджений єпископом Караганди Аделіо Дель’Оро та хранителем мощей блаженного Владислава отцем Євгенієм Зінковським – Генеральним вікарієм Карагандинської єпархії Казахстану.

IMG_2221

Максим Железницький

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino