title-ecclesia

Урочиста подяка за жнива у Бердичівському Санктуарії

IMG_8448

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія віряни дякували Господу Богу за добрі жнива, святкуючи – Обжинки.  До Санктуарію прибули не лише бердичівляни, а також вірні з Житомира, Гвоздави, Осикового та Гришківців. Разом з собою вірни принесли снопи, які були власноручно виготовлені з пшениці та квітів  в знак вдячності Богу за добрий врожай.

На початку представники кожної парафії розповідали про свою парафію, місцевість та цьогорічний врожай.

IMG_8451

Також відбулась молитва Розарію перед виставленими Пресвятими Дарами. Центральний етапом відзначення Обжинків, стала Служба Божа, яку очолив отець Роман Безшкурий з Боярки, а йому співслужили: настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський OCD та отець Павло Ферко OCD.

IMG_8453

Проповідь з нагоди подячної служби виголосив отець Роман Безшкурий.

IMG_8472IMG_8496

Під час Служби Божої віряни  дякували Господу за добрий врожай, просили про мир в Україні та у цілому світу, також молились про вбогих та нуждених, що їм не бракувало цих земних благ, якими нас обрадував Господь. Після Служби Божої відбулась Урочиста процесія з Пресвятими Дарами та снопами навколо мурів Бердичівського Санктуарія, а також спільний почастунок.

IMG_8510

Максим Железницький

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino