title-ecclesia

Президент Польщі передав хрест пам'яті замордованих поляків

bf26b8aad9134d5388a230055ce23dc5

Під час візиту у Києві, з нагоди святкування 25‑ї річниці Незалежності України, президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з єпископом Віталієм Скомаровським та передав хрест із написом: «Пам’яті замордованих поляків, мешканців цих земель», із підписом «Президент Речі Посполитої Польщі Анджей Дуда». Урочистість, яка відбулась в амбасаді РП в Києві була останнім пунктом візиту президента Дуди в Києві.

«Передаю цей хрест з проханням, щоб він висів в київському кафедральному храмі св. Олександра і щоб це було таке місце, де віруючі люди будуть могти прийти і молитись за тих, хто загинув, за тих, хто віддав своє життя на цих землях і були поляками», сказав президент Дуда.

5798a60b1bcae0ae5374885831b77b38

«Сподіваємося, що це буде місцем, яке завдяки діяльності отця-єпископа стане початком широкого руху, зокрема громадського, задля пам’яті про місця, пов’язані зі злочинами, скоєними на Сході, пам’яті про польську Голгофу Сходу», — сказав міністр Кшиштоф Щерскі.

Єпископ Віталій підкреслив, що дар президента Польщі має увічнити пам'ять поляків, які жили на українських землях.

Єпископ Скомаровський у червні цього року попросив мешканців Волині надавати інформацію про невідомі досі поховання жертв волинської різні, аби гарантувати їм гідне поховання. З цього питання він звернувся також із закликом до Ради Церков та релігійних організацій Волинської області.

gosc.pl

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino