title-ecclesia

Місіонерське покликання сестри Єлизавети до Болівії

hfCbSNZfdyY

У неділю 14 серпня у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулася непересічна подія. Бердичівські парафіяни дякували Богу за бердичівлянку, сестру Єлизавету Пухальську з Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус (сестри-терезіянки), яку Господь обдарував місіонерським покликанням.

У минулому році до Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус звернувся Єпископ Болівії з прохання надіслати до його країни на місії сестер-монахинь. На його прохання погодилися три сестри: дві з Польщі та одна з України.Урочисту Службу Божу, під час якої молилися за сестру Єлизавету очолив настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський OCD, а співслужив йому бердичівлянин отець Віталій Козак, босий кармеліт, який зараз служить в Києві.

b3GKKbREbrE

Взяли участь у Урочистій Службі Божої  сестри-терезіянки разом з  Генеральною Настоятелькою Згромадження сестрою Луциною Любінською. Після кожної Служби Божої сестра  Єлизавета звернулася до рідних бердичівських парафіян з подякою за молитву за неї та попросила про молитву за сестер, які відбудуть до далекої Болівії.  Також вона розповіла про підготовку до подорожі у Болівію у місіонерському центрі Варшави та що місіонерський хрест їй одягнув спеціальний представник Папи Римського Франциска.

3U_O1QIXe80

На завершення Святкової Літургії отці Рафаїл та Віталій уділили сестрі Єлизаветі благословення, а парафіяни привітали сестру Єлизаветі, бажаючи їй всього найкращого у місіонерській праці та пообіцяли не забувати про неї у молитві. 

Максим Железницький

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino