title-ecclesia

Блаженні милосердні

IMG_7099

Наша оазова молодь з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Н. Новоград – Волинський  (41 особа) переживала Світовий День Молоді в Кракові. Ми поїхали вже 18 липня, щоб перед зустріччю з папою Франциском духовно підготуватися в кєлецькій єпархії. Там ми перебували до 25 липня. Молодь парафії св. Йосипа Опікуна Родин в Кєльцях  разом зі священиками о. Каролом та о. Томашом дуже відкрито нас прийняли. Кожного дня була у нас програма, яка більше зближувала нас до Ісуса та показувала нам красу кєлецької землі.

Польська молодь разом з нами чинила вчинки милосердя. Поділені на групи кожний мав визначене завдання: де котрі ходили до хворих зі священиком, інші до бідних родин, молодь з Італії прибирала кладовище, а Білоруси молилися за нас в храмі. Великим даром було паломництво до місцевості Святий Кшиж, де знаходяться реліквії хреста на якому помер Ісус Христос. Ця зустріч з молоддю з Кєльц показала нам, як Ісус Христос може об’єднувати всі народи незалежно від походження, мови. В Кракові наша оазова спільнота мала змогу побачити молоду Католицьку Церкву. Прекрасним було коли підчас Святої Меси молодь цілого світу зосереджувалася і тривали в тиші та молитві. У нас була  нагода бачити папу Франциска дуже близько. Цей момент на довго залишиться в наших серцях. Бачивши заступника Ісуса Христа на землі, ми усвідомлювали собі, що кожного дня зустрічаємося з Живим Богом в Причасті.

Наша молодь поділилася гарним свідченням :

«Не зважаючи на труди та втопленн, я дуже рада, що могла бути на зустрічі з папою Франциском. В зустрічних людях можна було бачити радість, віру. А через польські родини, які нас приймали Бог показав мені велике милосердя. Богу за все подяка». Прохорчук Оля

«Я була вражена, як нас прийняла молодь з Кєльц на Дієцезіяльних днях і дуже здивована самовіддачею, з якою вони відносились до нас. Я побачила як часто думаю про себе і я мала змогу багато чому навчитися у них. Бог через цих людей показав на мою недосконалість. Зустріч з папою допомогла мені заглибитись в себе та зробити ревізію життя». Рудзінська Ярослава

Можу поділитися і  з радістю ствердити на скільки молодь є відкрита на Бога та на Його милосердя. Те, що можна було  побачити ентузіазм віри.

Дякуємо Господу Богу за змогу поїхати на Світовий День Молоді в Польщі. Дякуємо за Родини, які нас приймали, за всіх людей яких дано було нам зустріти на дорозі нашого паломництва.

С. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino