title-ecclesia

Подвійний ювілей у Коростишеві

IMG_7583

29 червня, в урочистість св. Петра і Павла, коростишівський храм зібрав місцевих прихожан та багатьох тих, хто мав за що сьогодні  дякувати. Адже ювілей подвійний. Це святкування 25-річчя повернення храму та 25 років священства трьох салезіанців, які працювали та працюють в парафії.          

Одним з достойних гостей був о. Антоні Мурзінські, який приїхав з Ґданська, перший настоятель коростишівської парафії. 

IMG_7599IMG_7605IMG_7656

Урочисту святу Месу очолив єпископ Ян Пурвінський у співслужінні з багатьма священиками, які приїхали розділити радість прихожан та отців- салезіанців. Адже 25 років – це немала дата. За ці роки змінилось багато, але одне лишилось незмінне – бажання цих священиків служити на міру своїх можливостей, всюди там, де посилає Господь.

IMG_7613

На цю визначну подію до Коростишева, крім тих, хто поруч, приїхав також хор з м. Одеса. Бо в Одесі служили двоє ювілярів – о. Цезарій Червінський і теперішній настоятель в Коростишеві о. Андрій Бачинський.

IMG_7699IMG_7628

Під час проповіді єпископ Ян Пурвінський пригадав, як 25 років тому, вірні та незламні духом прихожани докладали всіх зусиль та старань, щоб повернути храм, у якому за радянської влади розміщувався кінотеатр. І всі роки співпрацювали з Божою благодаттю для розвитку парафії. А також, єпископ пригадав, що двоє з сьогоднішніх ювілярів – о. Цезарій Червінський та о. Юзеф Жовновський були першими, яких єпископ Ян висвятив на священиків. За всі ці дари необхідно невпинно дякувати Богу та просити про нові покликання.

IMG_7706IMG_7713

Після благословення словам подяки не було кінця. Багато людей хотіли висловити свої найкращі побажання та привітання для єпископа Яна, а також для отців- салезіанців, котрі не покладаючи рук і не жаліючи своїх сил працюють для людей.

IMG_7736IMG_7774IMG_7790IMG_7823IMG_7835IMG_7856

Після Святої Меси всі присутні продовжили святкування на території храму, було багато теплих слів, віршів та пісень. Святковий день завершився, але відчуття вдячності та радості за дари, нехай наповнює якнайдовше.

IMG_7858

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino