title-ecclesia

Поминальна Меса за Архієпископа Петра

IMG_9232

27 травня минуло 30 днів від смерті Архієпископа Петра. В цей день в храмі св. Олександра у Києві відбулась поминальна Свята Меса за померлого Архіпастиря. Очолив Літургію єпископ Станіслав Широкорадюк. Були присутні священики з Києва, приїхала на спільну молитву також родина Архієпископа.          Під час проповіді єпископ Станіслав поділився своїми особистими споминами, коли він будучи Дефінітором в Ордені приймав до Ордену св. Франциска Петра Мальчука, який вже будучи кліриком шукав глибшого, більшого. Він хотів бути сопричасним до харизми св. Франциска. Мати частку в цій харизмі, хоча на ті часи вступати до будь-якого Ордену було небезпечним.

IMG_9228

«Трудно, але треба признати, що це вже історія. Життя єпископа Петра є вже історією. Несподівана смерть стала шоком і побуджує багато питань. Чому так сталось? Правда, про те, що життя Архієпископа вже стало історією. Це та правда яка об’єднує нас в молитві. Правда про воскреслого Ісуса дає нам надію, навіть в ті моменти, коли прийняти несподівану звістку про смерть є важко. Як юнак в сьогоднішній Євангелії ми шукаємо дорогу. Ця дорога може бути важкою, але ця дорога є з Ісусом."

IMG_9215IMG_9234IMG_9237

Після святої Меси всі разом помолились перед Виставленими Пресвятими Дарами літанію до Серця Ісуса, а потім, хто мав таку можливість поїхали до Ворзеля, щоб помолитись біля могили померлого Архієпископа Петра.

WhatsApp-Image-20160627_1

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino