title-ecclesia

Урочистість у київській спільноті Паллотинів

39В суботу, 18 червня 2016 року, під час канонічної візитації  Делегатури Матері Божої Фатімської в Україні провінціальними настоятелями Товариства Католицького Апостольства, у Києві відбулося урочисте освячення житлових приміщень для  священиків у новозбудованій частині паллотинського осередку Христа Царя Всесвіту, що знаходиться за вул. Лохвицька, 46.

У новозбудованій святині, яка буде «серцем» згаданого осередку, вперше звершувалася Служба Божа, котру очолив Провінціал о. Юзеф Лясак SAC. Хоча навколо були бетонні голі стіни, з яких звисали електричні дроти, відчувалася гідність місця і повага події. Звісно, підготовка Служби Божої і самого приміщення вимагала багато зусиль, за що велика подяка багатьом особам, але особливо Сестрам-Уршулянкам.

 

Своєю присутністю урочистість удостоїли співбрати з Варшави, Житомира, Довбиша, Білогірʾя, представники спільнот польської і католицької інтелігенції. Були присутні найближчі Друзі, які вже протягом багатьох років співпрацюють і підтримують Паллотинів у Києві для спільного блага та на славу Христа Царя Всесвіту. Настоятель київської спільноти Паллотинів і будівничий осередка «Христа Царя Всесвіту» о. Вєслав Пенскі SAC також огортав молитвою і вдячністю багатьох співпрацівників, що знаходяться за межами Києва і України, без яких будівництво було б неможливе.

Будова триває. На даний момент зведена головна частина проекту, а найближчими днями її увінчає купол з хрестом. Вже вставлені вікна і перекритий дах, але у «сирому стані» залишається: святиня, зали під святинею та технічні приміщення, а також два верхні поверхи, в яких знаходимуться гостьові кімнати, галерея та музей і конференц-зал.

Великою радістю і можливістю для подальшого будівництва є власне новоосвячені приміщення необхідні для повноцінного функціонування душпастирів, а саме: кімнати для священиків, домашня каплиця, рекреаційна кімната, а також їдальня та кухня. Величезним викликом та потребою у найближчий час, перед настанням зими, є зовнішнє утеплення збудованого, а також знесення старого будинку і побудова на його місці котельні та її запуск. Без Божого Провидіння це неможливо, тому просимо про молитву і підтримку. Все, що вдалося до цього часу зробити - є прославленням Божого Провидіння, тому також все, що далі прагнемо робити, складаємо біля ніг Христа Царя. Нехай Його Міць, нівечить  негідні задуми злого,  а Його Царство  справжньої любові і миру запанує в наших серцях, родинах, спільнотах, країні та нарешті у цілому світі. Царюй нам, Христе!

О. Вєслав Пенскі SAC

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2018. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino